Küçük Bir Kız Çocuğunun Havyanlar Arasındaki Maceraları

0
131

Robin Schwartz, Amerika’da eşi, kızı Amelia ve beş hayvan dostuyla birlikte yaşayan bir fotoğrafçı. Pek çok sergisi olan ve fotoğrafları çeşitli müzelerde de sergilenen Robin Schwartz’ın, “Amelia ve Hayvanlar Kitabı” isimli bir fotoğraf kitabı da bulunuyor.

Sanatçı kitabında, kızı Amelia’nın hayvanlar arasındaki maceralarını fotoğraflıyor. Amelia üç buçuk yaşından beri kaplan, kanguru, fil, geyik ve daha pek çok hayvanla birlikte poz veriyor.

Kızıyla birlikte hayvanların dünyasında yaşadıkları 13 yıllık maceraları içeren kitapta, kızıyla birlikte keşfettikleri insanların ve hayvanların dünyası, birbirinin içine geçmiş durumda. Fotoğraflardaki hayvanlar insanların yanında sadece durmakla kalmıyor, Amelia ve annesinin hayal gücünden çıkan oyunlarla insanlarla yakın etkileşimde de bulunuyorlar.

Kızı Amelia’nın, tüm hayvanlara incelikle ve saygıyla yaklaşma konusunda inanılmaz bir cesareti ve becerisi olduğunu söyleyen Schwartz, kızının hayvanları sakin bir şekilde yatıştırıp ikna edecek kadar zeki, sağlam ve cesur olduğunu ekliyor. Amelia tüm fotoğraflarda gerçek havyanlarla birlikte. Hiçbir hayvan photoshop tekniğiyle fotoğraflara sonradan yerleştirilmemiş.

 

 

Kaynak: https://designyoutrust.com/2017/03/amelia-and-the-animals-by-robin-schwartz/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here