Kendi Odasında Uyusun Diye Çocuklarına Star Wars Temalı Yatak Odası Tasarlayan Anne-Baba

0
88

Bazı çocuklar yataklarında uyumaz. Ebeveynlerinin kocaman yatakları onlara daha cazip gelir. Anne babalar çocuklarının kendi yataklarında uyumaları için bazen yaratıcı olmak zorunda kalabilirler. Tıpkı Dericrw ve eşi gibi… Ancak bu ikilinin yaratıcılıkta biraz fazla ileri gittiğini söyleyebiliriz!

Çocuklarına Star Wars temalı bir yatak odası hazırlayan çift, uyku bölmesini Millennium Falcon Uzay Gemisini model alarak inşa etmiş. İçinde ikiz yatak, televizyon ve kötü rüyaları savuşturmak için NERF silahları ve ışın kılıçları yer alıyor.

Renk değiştiren ışıkları ve havalandırma fanıyla akıllı yatak diyebileceğimiz bu bölüm, hem uyumak hem de dinlenmek için ideal bir ortam yaratıyor. Star Wars temalı yatak odasını yaratan çift, Millenium Falcon Uzay Gemisi’nin tamamını yeniden yaratacak bir oda büyüklüğüne sahip olmadıkları için geminin sadece bir bölümünü yapıp duvarı boydan boya kaplayan büyük gemi resminin üzerine astılar. Sonuç: Geminin tamamı, her an duvardan çıkıp uzaya doğru yol alacakmış gibi görünüyor.

Çocukları için Star Wars temalı bir yatak odası yaratan çiftin amacı, oğullarının kendi yatağında uyumasını sağlamak.

Uyku bölümünün içinde ikiz yatak bulunuyor…

… ayrıca kötü rüyaları savuşturmak için ışın kılıçları ve Nerf silahları.

 

Kaynak: https://mymodernmet.com/star-wars-bedroom/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here