Etkinlik Önerisi: V. Zeka ve Yetenek Kongresi

0
158

Türkiye Zeka Vakfının her yıl düzenlediği Zeka ve Yetenek Kongrelerinin beşincisi 4-5 Kasım 2017 Tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde toplanıyor. Kongre, konunun uzmanlarını, başka alanlarda öne çıkmış kanaat önderlerini ve Türkiye’nin dört bir yanından eğitimcileri ve aileleri bir araya getiriyor.

Zeka ve yetenek kavramları gerek kuramda, gerek uygulamada doğru anlaşılmasının hem insanların mutluluğu için, hem de söz konusu kaynağın doğru kullanılabilmesi için hayati önem taşıyor. Zeka ve Yetenek Kongresi, konuyla ilgili güncel tartışmaları ilgili kişilerle ulaştırmak, Türkiye’den ve dünyadan en iyi uygulama örneklerini tüm katılımcıların dikkatine sunmak, hep beraber daha iyisinin nasıl yapabileceğini konuşmak için düzenleniyor.

V. Zeka ve Yetenek Kongresinde konuyla ilgili alanlardan uzmanların sunumlarına ve panellere paralel olarak ayrı salonlarda atölye çalışmaları yürütülecek. Bu atölye çalışmalarında sınırlı sayıda katılımcı, etkileşimli bir ortamda uygulayarak öğrenme olanağına sahip olacak.

Kongre programının tamamı için: http://kongre.tzv.org.tr/2017/

Kongreye katılmak için: https://kongre-basvuru.herokuapp.com/

Ne zaman: 4-5 Kasım 2017

Nerede: ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi, Çankaya, Ankara

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here