Etkinlik Önerisi: ÖRAV Sohbetleri – Şubat

0
142

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) iki seneden beri düzenli olarak gerçekleştirdiği “ÖRAV Sohbetleri” 2018 yılında da devam ediyor. Bu yılın ilk konuğu ise Türkiye’de reklam sektörünün gelişmesinde önemli çalışmaları bulunan, uzun yıllardır bu sektörde çok sayıda başarılı işe imza atmış, iletişimci Ahmet Akın olacak. Ahmet Akın 28 Şubat Çarşamba günü saat 18.30 – 20.00 arasında SALT Galata’da dinleyicileriyle bir araya gelecek.

Etkinlik kapsamında “8 soru & 8 film” başlıklı bir sunum yapacak olan Ahmet Akın, soracağı 8 soru ve izleyenlerin iç dünyalarıyla buluşmalarına yardımcı olacak birer film ile katılımcıların hayata, kendilerine nasıl baktıklarını sorgulamalarını sağlayacak. 8 Soru & 8 Film ile katılımcıların sunum sonunda kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak yeni farkındalıklarla etkinlikten ayrılmalarını hedefliyor.

Kramp Reklam Ajansı’nın Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı olan Ahmet Akın, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of Rochester Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı. Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi, TBWA İstanbul’un da aralarında olduğu önemli reklam ajanslarında yöneticilik yapan Akın, 2009 – 2013 döneminde, Leo Burnett İstanbul Grubu’nda CEO olarak çalıştı. 2010’dan itibaren 3 yıl boyunca Reklamcılık Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Ahmet Akın, aynı dönemde Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü. 2013-2017 döneminde Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı Marka Okulu’nda ders verdi. İletişim alanındaki kariyerine ek olarak şirketlerin ve takımların potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine destek vermek üzere tasarladığı Co-Creation Workshop modeliyle kurumlara hizmet veriyor.

28 Şubat Çarşamba günü ücretsiz düzenlenecek olan ve kontenjan sınırı bulunan ÖRAV Sohbetleri’ne katılmak için önceden kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Kayıt için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR7hoqP6UOeo7e4_NTxJ87O4GSrh0O_GPIBNM8VrV-duuIvA/viewform

Detaylı bilgi için: Öğretmen Akademisi Vakfı, 0212 514 90 40 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here