Etkinlik Önerisi: MomTalks 2018 – Gelecek Anneden Başlar

0
2

Bu yıl ikincisi düzenlenecek anne-uzman buluşma platformu MomTalks, annelerin geleceği şekillendirmedeki önemini eğitici bir platformda vurgulamayı, anneliğin eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

11 Mayıs 2018 tarihinde Grand Pera’da saat 10.00’da başlayacak MomTalks 2018de alanında uzman isimler, ilham verici, bilgilendirici ve keyifli konuşmalarla, tam gün süren bir organizasyonla annelerle bir araya gelecek. Etkinlik kapsamında gün boyunca 4 farklı panelde toplam 15 konuşmacı ve marka temsilcisi yer alacak. Uzmanlar, anne babalığı, çocuk eğitimini ve gelişimini her yönüyle konuşmak için katılımcılar ile buluşacak.

Konuşmacılar arasında MomTalks’un fikir annesi, eğitimci-yazar Dr. Bahar Eriş, “Oyuncu Anne” olarak tanınan ünlü anne-yazar Şermin Yaşar, BeeO’nun kurucusu ve Türkiye’nin kadın girişimci ödüllü ilk ve tek yerli propolis üreticisi Aslı Elif Tanuğur; bebek hemşiresi Esra Ertuğrul; Güncel Anne bloğunun yaratıcısı çocuk doktoru ve beslenme uzmanı Elif Çakır; Türkiye’nin sertifikalı Uyku Meleği Seride Samurkaş; akademisyen, psikolog ve yazar Prof. Üstün Dökmen; Egitimpedia.com sitesinin kurucusu eğitimci Ali Koç; başarı uzmanı ve yazar Mümin Sekman; Manibux’ın Kurucusu Canan Bayrak, gazeteci ve sosyal medya danışmanı Nora Romi, anne-çocuk konusunda yazılar yazan Melina’s Mom, Hassas Anne ve Bebek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hande Yuvakuran gibi isimler bulunuyor.

 

 

Biletler için: https://www.hepsiburada.com/momtalks-2018-bileti-gelecek-anneden-baslar-p-HBV00000A6JV1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here