Eğitimde İnsan Kaynaklarına Açılan Yeni Kapı: Eğitimpedia Kariyer

0
123

Yeni yayına giren kariyer sayfamız, eğitim dünyasının insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarına hızla cevap verecek yeni bir kapı açıyor. Okullar aradıkları nitelikteki yönetici ve öğretmene, Türkiye’nin dört bir yanından eğitimci, okul yöneticisi ve öğretmen ilanlarının yayınlanacağı Eğitimpedia Kariyer sayfamızdan ulaşabilecekler.

Adayların branş ve niteliklerinin ayrıntılı bir şekilde belirtildiği kariyer sayfamız; sahip oldukları vasıflar, beceriler ve deneyim düzeylerine uygun yeni görev arayışındaki öğretmenlerle okulları, yöneticilerle eğitimcileri buluşturacak.

Eğitimpedia’nın kurucusu Ali Koç, konu hakkında şunları söylüyor: “Eğitim alanında dünyadaki tüm gelişmeleri eğitimcilere, velilere en hızlı ve kapsamlı şekilde aktaran ilk ve tek eğitim platformu Eğitimpedia’nın, eğitim dünyasına yine bir ilki sunuyor olmasından mutluluk duyuyorum. Eğitimpedia’nın çatısı altında eğitimciler ve veliler; konuşmak, tartışmak, eleştirmek, eğitimi en yeni bakış açılarıyla ele almak, değiştirmek ve birlikte daha iyiye doğru gelişmesini sağlamak amacıyla bir araya geliyor. İş ilanları sayfamızla salt eğitim alanına özgü bir insan kaynakları platformu sunuyoruz. Okullar bu platform aracılığıyla aradıkları nitelikteki yönetici ve öğretmene kolayca ulaşabilecekler.”

Eğitimpedia’nın  http://kariyer.egitimpedia.com adresinde yer alan iş ilanları sayfasına ilan vermek isteyen okullar içeriklerini ilan@egitimpedia.com e-posta adresine iletebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here